O nás

   Od roku 2013 jsme působili jako obor moderní gymnastiky pod Tanečním studiem Lenky Bachové. Vzhledem k rozvoji členské základny byl založen v září 2015 spolek moderní gymnastiky La Pirouette Jeseník. Spolek navštěvují dívky ve věku od 4 let, které zde mohou trénovat v rámci přípravné skupiny a následně jsou rozděleny dle vlastního výběru do skupiny závodní, či nezávodní. V přípravných hodinách se zaměřujeme zejména na celkovou průpravu a tělesnou připravenost na budocí cviky, v dalších fázích se připojuje hudba, rytmus a skloubení pohybu s hudbou.

   Sezóna 2013/2014 byla pro děvčata přípravná, od září 2014 se začala děvčata připravovat na jarní závodní sezónu roku 2015. Děvčata absolvovala pět republikových a dva mezinárodní závody, kde sbírala první zkušenosti a první závodní úspěchy.    

   Náklady oddílu tvoří pevné technické výdaje (pronájem tělocvičny, gymnastický koberec, gymnastické náčiní, semináře trenérů, apod.), výdaje na propagaci oddílu (webové stránky, tiskoviny, PR čláky a propagace sponzorů) a provozní výdaje (účast na závodech, vlastní závody, exhibice, letní gymnastické soustředění, poplatky, apod.). 

   V současné době veškeré nemalé náklady hradí rodiče gymnastek a ochotní sponzoři.

   Neváhejte a navštivte nás! Najdete u nás přátelský kolektiv a příjemnou atmosféru i novou partu přátel a kamarádů. 

   V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.